A járványhelyzet miatti két év kihagyás után végre újra megszervezhette az idegen nyelvi munkaközösség az Idegen Nyelvi Napok 4 napos rendezvényét iskolánkban. Külön örömünkre szolgált a jelentkezők magas száma. Lelkes diákjaink éltek az újbóli lehetőséggel, hogy idegen nyelven szóban megnyilatkozzanak, illetve hogy kooperatív módon, csapatversenyben is megmérettessenek.
Gratulálunk minden díjazottnak, és köszönjük a szervező, ill. felkészítő tanárok munkáját.
Íme, az eredmények:
ANGOL SZÉPKIEJTÉSI VERSENY – EGYÉNI
Szervező: Németh Edit
Segítők: Ecseghy Nóra, Oroszné Urbán Katalin
9. évfolyam
- 1. helyezett: Zupic Míra 9. B – Felkészítő tanár: Németh Edit
- 2. helyezett: Kótai Marcell 9. C – Felkészítő tanár: László Léna
- 3. helyezett: Kucsinka Hanna 9. B – Felkészítő tanár: Németh Edit
10-11. évfolyam
- 1. helyezett: Bolla Bálint 11. C – Felkészítő tanár: Nagyné Gulyás Erna
- 2. helyezett: Budai Róbert 10. A – Felkészítő tanár: Brandlhofer Hajnal
- 3. helyezett megosztva: Plósz Gergely 10. A – Felkészítő tanár: Brandlhofer Hajnal
Végső Tamara 10. F – Felkészítő tanár: Kuruczné Kiss Katalin
ORSZÁGISMERETI VERSENY KANADÁRÓL – CSAPATVERSENY
Szervezők: Furuglyás Attila, Paszternák Ténia
Segítő: Ecseghy Nóra
9. évfolyam
- 1. helyezett: Kucsinka Hanna, Tóth Laura, Zupic Míra 9. B – Felkészítő tanár: Németh Edit
- 2. helyezett: Békési Lilla, Csorba Lili, Hegedűs Kitti, Kaderják Rebeka 9. A
– Felkészítő tanár: Kuruczné Kiss Katalin
- 3. helyezett: Puskás Jázmin, Szekeres Eszter, Tóth Dóra 9. D – Felkészítő tanár: Furuglyás Attila
10-11. évfolyam
- 1. helyezett: Czibik Abigél, Plósz Gergely, Popovics Ágnes 10. A
– Felkészítő tanár: Brandlhofer Hajnal
- 2. helyezett: Bárczi Emília, Korpa Anita, Molnár Evelin 10. D – Felkészítő tanár: Paszternák Ténia
- 3. helyezett: Orbán Erika, Szabó Péter, Vancza Veronika – 10. D –
Felkészítő tanár: Oroszné Urbán Katalin
- 3. helyezett: Emődi Mónika, Éva Bence, Nagy Eliza 11. A – Felkészítő tanár: Nagyné Gulyás Erna
NÉMET SZÉPKIEJTÉSI VERSENY – EGYÉNI
Szervező: Tomasovszky Viktória
Segítők: Molnár Mária, Simonyi Antónia
- 1. helyezett: Morvai Boglárka 12. C
- 2. helyezett: Pocsai Klaudia 10. F
- 3. helyezett: Kósa Zsófia 11. F
Valamennyiük felkészítő tanára: Tomasovszky Viktória
ORSZÁGISMERETI VERSENY SVÁJCRÓL – CSAPATVERSENY
Szervező: Tomasovszky Viktória
- 1. helyezett: Morvai Boglárka 12. C, Dancs Melinda, Újvári Kitti 12. F
- 2. helyezett: Besenyei Fanni, Bódi Laura, Kósa Zsófia 11. F
- Megosztott 3. helyezettek: Gönczi Eszter, Pocsai Klaudia, Rácz Blanka 10. F, valamint
Bendzsel Laura, Dervarics Krisztina, Kertész Klaudia 9. D
Valamennyiük felkészítő tanára: Tomasovszky Viktória